O firmie

sruba_gl_mniejszaO FIRMIE KOMPRES

Firma KOMPRES powstała w roku 1985. Od roku 1990 działalność firmy została ukierunkowana na handel import, usługi serwisowo naprawcze w zakresie sprężarek powietrza i narzędzi pneumatycznych. Od początku swej działalności mieliśmy mocną pozycję w zakresie seriwsu. Zapewnia to bogate zaplecze warsztatowe, oraz dobrze wyszkolone ekipy serwisowe. Jesteśmy przedstawicielem handlowym i serwisowym wielu firm produkujących sprężarki, narzędzia pneumatyczne. oraz systemy osuszania i filtracji powietrza. Współpracujemy z firmami budowlanymi, drogowymi, wodno kanalizacyjnymi. Szczególną uwagę przywiązujemy do współpracy z kopalniami odkrywkowymi, oraz zakładami wydobywającymi i produkującymi kruszywa. Dlatego w ofercie posiadamy sprzęt do wykonywania prac wiertniczych: młotki wgłębne koronki wiertnicze, żerdzie wiertnicze, oraz wszystko, co jest związane z wykonywaniem tego typu prac. Nasz serwis na stałe współpracuje z użytkownikami wiertnic produkcji BPI zapewniając im stałą opiekę serwisową, fachową pomoc doradztwo. Mocną pozycję utrzymujemy również jako serwisant silników DEUTZ, którego jesteśmy koncesjonowanym partnerem serwisowym. Rozumiejąc potrzeby naszych klientów w swojej ofercie oprócz sprzętu nowego posiadamy używane sprężarki śrubowe na podwoziu kołowym renomowanych producentów zachodnich. Wypożyczamy również sprężarki i narzędzia pneumatyczne dla tych którzy nie zdecydowali się na zakup sprzętu. Jesteśmy otwarci na współpracę, dla zainteresowanych klientów organizujemy pokazy i prezentacje oferowanego sprzętu. Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne. Równocześnie uczestniczymy w organizowanych w naszym kraju imprezach branży budowlanej, drogowej, kamieniarskiej.

.

Maj 2017

Maszyny do budowy i utrzymania dróg, najnowsze osiągnięcia technologiczne, spotkania, rozmowy i dyskusje – tak można w skrócie podsumować XXXIII Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego; 9 – 11 maj, w Targach Kielce. Gośćmi między innymi którzy zwiedzali wystawy to Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Budownictwa Infrastruktury i budownictwa – Jerzy Szmit oraz przedstawiciele branżowych instytucji. Targi odwiedziło ponad 14 tysięcy gości.

Nasze stoisko: https://www.facebook.com/1417436251803511/videos/1870988916448240/

Maj 2016

2016DSCN4912-cropW dniach 31 maj – 2 czerwiec mieliśmy przyjemność spotkania się z naszymi klientami na naszym stoiskuDSCN4906-crop na XXII Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-PLSKA

 

 

 

Wrzesień 2015

BB 1W dniach 15 – 17 września roku braliśmy udział w 28 Międzynarodowych Energetycznych Targach w Bielsku – ENERGETAB 2015. Targi zgromadziły ponad 730 wystawców z 17 krajów Europy i Azji. Targi ENERGETAB to największe w kraju targi nowoczesnych urządzeń i technologii dla energetyki a zatem doskonałe miejsce promocji i budowy wizerunku firmy.

agropromocja

W dniach 05 i 06 września nasze stoisko było dostępne dla uczestników i zwiedzających wystawę AGROPROMOCJA 2015 w Nawojowej. Największa i najważniejsza impreza rolnicza o charakterze promocyjno-handlowym w Małopolsce w tym roku zgromadziła blisko 400 wystawców indywidualnych oraz instytucji, a w ciągu dwóch dni zwiedziło ją ok. 50 tys. osób. Na tej jubileuszowej wystawie tym bardziej było nam miło się spotkać z naszymi obecnymi i przyszłymi klientami gdyż miał miejsce fakt wyróżnienia naszego stoiska w konkursie „NAJLEPSZA EKSPOZYCJA”02

Dyplom 2015

Maj 2015

logokielce 1Od 13 do 15 maja 2015 roku mogliśmy spotkać się z naszymi klientami na XXI Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, które równolegle z wystawami MASZBUD, ROTRA, TRAFFIC-EXPO-TIL i debiutującym EUROPARKINGIEM zgromadziły ponad 400 wiodących firm z 22 krajów całego świata. Targi w Kielcach, odwiedzało ponad 15.000 osób. Wspólnie z firmami PERMON i ATMOS przedstawialiśmy ofertę sprężarek powierza, profesjonalnych narzędzi pneumatycznych i urządzeń do zastosowania w wiertnictwie.

Wrzesień 2014

Po raz kolejny mogliśmy się spotkać z Państwem na naszym stoisku na XXIV LogoMiędzynarodowej Wystawie Nasze stoisko-cropRolniczej AGROPROMOCJA 2014. W dniach 6 i 7 września 2014 r., tradycyjnie w Nawojowej koło Nowego Sącza eksponowaliśmy naszą ofertę: szeroki wybór sprężarek śrubowych, tłokowych i przewoźnych, kostkę granitową z najlepszych złóż strzelińskich oraz nowość  wypełnienie granitowe do gabionów.

 

Marzec 2014

plakatW dniach od 28 do 30 marca 2014 r w Hali MOSiR w Nowym Sączu przy ulicy 3Nadbrzeżnej braliśmy udział w  XVIII  Sądeckich Targach „Dom i Otoczenie”. Wszyscy nasi klienci i osoby zainteresowane mogły odwiedzać nasze stoisko – była to kolejna okazja do zapoznania się z naszą ofertą. Tradycyjnie polecaliśmy szeroki wybór sprężarek śrubowych, tłokowych i przewoźnych, kostkę granitową z najlepszych złóż strzelińskich oraz sprzęt niezbędny do prowadzenia prac budowlanych i drogowych takich jak młotki, wiertarki, piły czy szlifierki pneumatyczne. Na tegorocznych targach zwróciliśmy szczególną uwagę na szeroką gamę narzędzi pneumatycznych firmy DEPRAG.

 

pas +++

.

Comments are closed.