Agregaty prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze

Między innymi w naszej ofercie agregaty firmy ATMOS które,Atmos_Logo 2 przeznaczone są do ciągłego lub okresowego dostarczania zasilania w rolnictwie, budownictwie, przemyśle, szpitalach, wojsku lub w małych warsztatach. Modele te mogą być napędzane silnikami diesla: Yanmar, Volvo, Perkins i John Deere. Nowe technologie stosowane w produkcji seryjnej i wykorzystanie wysokiej jakości silników Diesla daje gwarancje niezawodności tych urządzeń

Nasza oferta składa się z seri: AT / A – wersja otwarta, na ramie, wersja S, która jest w pełni obudowana, od 3,5 do 2000 kVA. oraz istnieje możliwość na życzenie klienta zamontowanie agregatu na podwoziu seria M.

t

Agregaty prądotwórcze typu PGV: napędzane silnikami Vanguard; obudowane osłonami z blach; homologacja gotowe do poruszania się po drogach; łatwe w obsłudze; na podwoziu Knott – [ do 100 km/h]

t3

Oferujemy również agregaty firmy Chicago Pneumatic powstające w oparciu cpo ponad stuletnie doświadczenie w branży budowlanej. Na uwagę zasługuje seria generatorów przenośnych CPPG zostały zaprojektowane w taki sposób, aby służyły jako niezawodne, stabilne źródło zasilania elektrycznego i jednocześnie były bezpieczne, łatwe w obsłudze i zapewniały długi okres użytkowania.

Tabela CPDuży zbiornik paliwa zapewnia dłuższy czas pracy bez przerwy na uzupełnienie paliwa. Konstrukcja zbiornika wzmocniona, aby zabezpieczyć go przed uszkodzeniami, które mogą spowodować przeciek. Prosty panel sterowania wyposażony w funkcje alarmowe ostrzegające w razie niskiego poziomu oleju. Rozrusznik elektryczny umożliwia szybki rozruch urządzenia.

Dane szczegółowe, doradztwo i aktualne ceny dostępne:

KOMPRES  Dział Handlowy

telefon                    18 445 95 23

telefon/faks:         18 445 90 13

biuro@kompres.pl

Comments are closed.